Doprava a platba

Vítejte v sekci "Doprava a platba" našeho e-shopu! Chceme, aby váš zážitek z nakupování byl co nejpříjemnější, a proto zde naleznete veškeré důležité informace o tom, jak k vám zboží dorazí a jaké máte možnosti platby. Ať už dáváte přednost vyzvednutí v distribučním boxu nebo preferujete doručení až k vašim dveřím, máme pro vás řešení. Navíc vám nabízíme různé způsoby platby, abyste si mohli vybrat ten, který vám nejvíce vyhovuje. Přečtěte si následující informace. Případné dotazy rádi zodpovíme.

Na výběr máte z několika způsobů doručení. Veškeré zboží máme skladem. Objednávky přijaté v pracovní dny do 14:00 odesíláme ten samý den, objednávky přijaté po 14:00 odesíláme následující pracovní den, a to u platby dobírkou, dokončené platby kartou, online bankovním převodem. V ostatních případech odesíláme v den připsání peněz na náš účet. Při nákupu nad 2500 Kč nebo 100€ máte dopravu zdarma!

Doprava

Zásilkovna
Kromě standardních přepravních služeb Vám nabízíme možnost vyzvednout si zásilku osobně na jednom z více než sta míst po celé České republice. Cena za zprostředkovatelské služby Zásilkovny je od 59 Kč.

DPD
Služba DPD je nejrychlejším způsobem dodání. Váš balíček dorazí až k Vám domů. Kurýr většinou volá předem, pošle SMS a domluví si s Vámi místo předání.
Cena DPD doručení na výdejní místo - 69 Kč
pro ČR: 79Kč

Platba

Online bankovní převod
Online bankovní převod je způsob platby, při kterém vás platební brána přesměruje do prostředí vašeho internetového bankovnictví. V bankovnictví se vám zobrazí předvyplněný bankovní příkaz, který potvrdíte a tím provedete platbu. Po úspěšném zaplacení budete přesměrováni zpět na platební bránu, která vám zobrazí výsledek platby a pošle informaci o zaplacení e-mailem.

Vyhledat